מהם שלבי התהליך?

החלטה עקרונית של רוב בעלי הדירות שהם מעוניינים להפוך את סביבת מגוריהם לבטוחה ומהנה יותר ולהעלות את שווי דירתם.

למניעת עיכובים מומלץ להגיע להסכמה עקרונית עם כל דיירי הבניין.

פניה לחברת דנקנר 38 והעברת הנתונים בסיסיים.

לאחר שרוב דיירי הבניין החליטו לבדוק את האפשרות לכניסה לתהליך תמ"א 38 , ייצור עימנו קשר נציג הדיירים ו / או הנציגות שנבחרה בבניין.

ניתן לפנות דרך האתר ו/או בטלפון 1-800-38-00-38, לקבלת נתונים ראשוניים על הפרוייקט.

בדיקות ראשוניות של הבניין והתאמתו לתמ"א 38/3 תמ"א 38/2 בעזרת הצוות המנוסה והמיומן של דנקנר 38 וקביעת פגישת הכרות עם נציגות הדיירים בפרויקט.

בשלב זה אנו נאסוף את הנתונים הנדרשים על המבנה והפרוייקט. לאחר בדיקת הנתונים ברשויות תעשה בדיקת היתכנות ראשונית למימוש תמ"א 38 בבניין. כמו כן, בשלב זה נבקש מנציגות הבניין לקבל מיפוי של מבנה הבעלויות בדירות. על בסיס המסקנות נקיים פגישה עם נציגות הדיירים להשלמות מידע חסר והסבר על התנהלות התהליך בדנקנר 38.

מפגש עם נציגות הדיירים ושאר בעלי עניין בבניין, להצגת הצעה ראשונית לביצוע הפרויקט.

במפגש זה נציג עבור כל בעלי העניין את דנקנר 38, הניסיון העשיר של הצוות המוביל, פרויקטים שנעשו ובעיקר נציע את ההצעה וסל ההטבות כפי שיתפרו במיוחד עבור הבניין וצרכי הדיירים. נפרט על חיזוקי המבנה שיתווספו, המעלית, תוספת המרפסות, הממ"ד, מחסנים, פיתוח הלובי וסביבת הבניין, פתרונות החניה וכל שאר ההטבות.

בחירה של הדיירים בייצוג משפטי ואישור להסכמה משותפת של דיירי הבניין, להצעתה הראשונית של דנקנר 38.

הדיירים יבחרו עו"ד שייצגם וכן יחתמו על הסכם עקרונות לביצוע הפרויקט.

סיום תכנון אדריכלי – הצגת מודל תלת מימד והמחשה של הבניין, לאישור סופי של הדיירים והגשת בקשה להיתר בניה לרשות המקומית.

לאחר שאושרו התוכניות הסופיות עם דיירי הבניין, ניגש הצוות המיומן שלנו להתאים את התוכניות לתוכניות  מפורטות, כדי שיתאימו באופן מיטבי לדרישות הרשות המקומית. בתהליך זה יבוא לידי ביטוי הניסיון הרב וההכרות של הצוות שלנו עם תהליכים ברשויות ועם דרישות התקנים המחמירים בכדי שהפרוייקט יאושר ויעמוד בלו"ז עליו נסכם.

משא ומתן וחתימת הצדדים על הסכם סופי עם דנקנר 38.

בשלב זה מתנהל מו"מ בין עו"ד היזם לעו"ד הדיירים בו יסוכמו תנאי החוזה הסופיים על נספחיו (כגון מפרט טכני, סקיצות, לוחות זמנים וכד').

קבלת היתר הבניה ותחילת העבודות בשטח בהתאם ללוחות הזמנים שסוכמו.

בדנקנר 38 מבינים כי שלב זה בתהליך צריך להיות מתוכנן ומוקפד לפרטי פרטים בכדי שיהיה קצר ככל הניתן (ולא על חשבון איכותו). אנחנו מבינים שבזמן שאנחנו בונים – אתם גרים בבניין… ולכן אנחנו מקפידים לתאם אתכם זמני פעילות, אנחנו שומרים על הניקיון (ובמידת הצורך מביאים חברת ניקיון) ומעל הכל אנחנו זמינים וקשובים לכם הדיירים לאורך כל הפרוייקט ולא נעלמים לשום מקום!

בתום הפרוייקט יימסר הבניין המשודרג לבעלי הדירות, לאחר כל העבודות והתיקונים עד הפרט האחרון.

זהו, גזרתם את הסרט הסתיים הפרוייקט!

כל שנותר לכם הדיירים הוא להנות מאירוח על המרפסת החדשה, החדרים הנוספים בדירה, הלובי האקסקלוסיבי, הגינות והשטחים הירוקים המרשימים ולחוש תחושת ביטחון. ברגע זה אתם גרים בדירה ששווה עד 25% יותר!

ואל דאגה, נמשיך לשמור אתכם על קשר גם לאחר הפרוייקט כדי לוודא שכל תיקוני הריג'קטים הסתיימו. תהנו!