פרויקט רמת הגולן 39- חולון

מבית דנקנר 38

חברת דנקנר 38 מגיעה לקרית שרת ומציגה את פרויקט היוקרה ברחוב רמת הגולן 39- חולון. 

אנו מזמינים אתכם להתקדם לחווית מגורים מושלמת ולהינות מכל העולמות בפרויקט מנצח במיקום המבוקש בחולון.

מצד אחד לגור בסביבה איכותית ושקטה ומצד שני להיות במרחק דקות הליכה ממרכז חיי הקהילה, הבילוי, הקניות והתרבות של העיר. מתחם לה פארק, פארק פרס, ימית 2000, מוזיאון הילדים ומרכז עזריאלי שבימים אילו הופך למרכז האטרקטיבי של חולון ועימו כל איזור התעשייה, אשר משנה את פניו למרכז תעסוקה ועסקים מודרני וחדיש מסוגו בארץ.

פרויקט רמת הגולן 39 נבנה במסגרת תמ"א 38 המתבססת על שיטות בנייה מתקדמות. הפרויקט מציע מגוון דירות מיוחדות: דירות 5 חדרים 109 מר'+12 מר' מרפסות. דירת גן 85 מר'+ 120 גינה, פנטהאוז של 3 חדרים 82 מר' +90 מר' מרפסות ודירת 5 וחצי חדרים 124 מר'. כל הדירות מגיעות עם מרפסת וחניה ונהנות ממפרט טכני עשיר ומפנק ותכנון מוקפד ומעוצב.

כדיירי הפרויקט תיהנו מנגישות קלה ומהירה לצירי תחבורה מרכזיים: לכביש 4 (גהה) וכן לכביש 1 ולנתיבי איילון.

סביבת הפרוייקט נהנית מחיי קהילה עשירים ומגוונים לילדים, עם רמת חינוך ואיכות חיים מהגבוהות בארץ. הכוללת מוסדות חינוך מעולים לילדים (גני ילדים, קמפוס קרית שרת, אורט חולון ותיכון קריית שרת המבוקש). 

מה שהופך את הפרויקט לאטרקטיבי במיוחד בקרב הציבור וגורם להד התקשורתי, הינו מחירי הדירות בפרויקט המיוחד וכמו כן, תנאי התשלום הנוחים והמותאמים אישית לצורכי ויכולות הרוכשים.  לדוגמא: 20% בהתחלה ו 80% בסיום וזאת בזכות הסדרי מימון ושיתוף פעולה עם בנק מזרחי טפחות הכוללים ליווי בנקאי מלא וערבות בנאית מלאה על פי חוק המכר.

אז למה אתם מחכים? בואו להינות מסביבת מגורים שקטה ואיכותית, חיי קהילה עשירים באיזור תוסס ומגוון!

 

צרו קשר:

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

בואו להינות מסביבת מגורים שקטה ואיכותית, חיי קהילה עשירים באיזור תוסס ומגוון. מפרט טכני מפנק במיוחד ומערכת בית חכם.

תנאי תשלום נוחים במיוחד!