פרויקט שברץ 7-רעננה

מבית דנקנר 38

חברת דנקנר 38 מציעה למכירה 2 דירות 5 חדרים ו-2 פנטהאוזים אחרונים בפרויקט!!

 הפרויקט ברעננה, נחשב לאחד מהפרויקטים החדשניים ביותר בשוק: כלל הדירות בפרויקט ישלבו את טכנולוגיית הבית החכם כאשר הדיירים יוכלו להפעיל כל מכשיר בבית באמצעות האפליקציה. סמנכ"ל החברה: "גאים להוביל את המהפכה הטכנולוגית בשוק הדירות בישראל".

"להדליק את מכשירי החשמל באמצעות האפליקציה ולשלוט בכל מרחוק": הפרויקט החדשני והמעוצב של חברת דנקנר 38  ברחוב שברץ 7 ברעננה. פרויקט אשר מציע דירות 4 ו-5 חדרים בגדלים הנעים בין 109-133 מ', כמו כן פנטהאוזים יוקרתיים בני 5 ו-6 חד'.

הפרויקט הינו אחד מהבודדים בארץ אשר כלל הדירות בו, ישלבו את טכנולוגיית הבית החכם וייבנו בסטנדרט יוקרתי במיוחד. הרוכשים ייהנו מכלל מכשירי החשמל למטבח מבית De Dietrich היוקרתי. "שוק הדירות עובר קפיצת מדרגה והסטנדרט של הרוכשים עולה. לקוחות כיום מחפשים נוחות מקסימלית בביתם ואנו גאים להציב סטנדרט חדש של בנייה המשלב את טכנולוגיית הבית החכם", מספר אלון חונדרש, סמנכ"ל חברת דנקנר 38.

מה שהופך את הפרויקט לאטרקטיבי במיוחד בקרב הציבור וגורם להד התקשורתי, הינו מחירי הדירות בפרויקט היוקרתי והמיוחד וכמו כן, תנאי התשלום הנוחים והמותאמים אישית לצורכי ויכולות הרוכשים.  לדוגמא: 20% בהתחלה ו 80% בסיום וזאת בזכות הסדרי מימון ושיתוף פעולה עם בנק מזרחי טפחות.

רחוב שברץ ברעננה נחשב לאחד מהרחובות המבוקשים בעיר ובאזור מגוון עם: גינות ציבוריות, אשכול גנים, מרכז מסחרי, מסעדות, בתי קפה, מסעדת שף ועוד. הדגש על חינוך איכותי במיוחד ברעננה בא לידי ביטוי גם בבתי הספר היסודיים (הדקל ואריאל) הנמצאים במרחק הליכה. כמו כן, היציאה לכביש 4 נוחה במיוחד לתושבים המתגוררים באיזור. 

אז למה אתם מחכים? בואו להינות מסביבת מגורים שקטה ואיכותית, חיי קהילה עשירים באיזור תוסס ומגוון.
מפרט טכני מפנק במיוחד ומערכת בית חכם.

נותרו 2 דירות 5 חדרים ו-2 פנטהאוזים!!

צרו קשר:

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

בואו להינות מסביבת מגורים שקטה ואיכותית, חיי קהילה עשירים באיזור תוסס ומגוון. מפרט טכני מפנק במיוחד ומערכת בית חכם.

תנאי תשלום נוחים במיוחד!